Orbit 430
  • Dobrý den. Ke koupi automobilu jsem obdržel i Navigátor orbit 430 true trac. Podle návodu jsem se zaregistroval na mapfactor zadal platné licenční klíče a poté aktivační čísla do přístroje. Podle návodu by se mi v tuto chvíli měli objevit mapy. To se ovšem nestalo--zajímá mě jestli si musím mapy někde dodatečně stáhnout nebo dokoupit..nebo jestli už v přístroji jsou a já dělám něco špatně. Předem děkuji za odpovědi.
  • 36 Comments sorted by
  • Dobrý den,
    je možné, že jste omylem zadal licenční klíč do FREE verze? Případně pošlete na podporu navigator.log.txt a snad se vyjasní co máte přesně za problém.
       Martin

  • Hmm něco takového tam možná při prvním zapnutí skutečně bylo, ale já teď už nevím jak přepnout z5 do placené verze. Neporadil by jste mi jak to vrátit do placené v přístroji? Každopádně děkuji za radu.
  • Menu > Nastavení > Mapy > Zdarma nebo Placené > Placené mapy
  • Dobrý den, prosím vás mám problém ten, že nemohu nebo nevím kde hledat aktivační klíč z mého přístroje pro provedení registrace. Díky za odpověď
  • nastaveni/o aplikaci
  • Dobrý večer,prosím kde najdu ten MEDIA KLÍČ ??? Pořád nemohu nic dělat,pořád dokola to píše,že si mám opatřit odpovídajicí licenci.
    Děkuji.....
  • jak jsem psal vcera,
    Menu/Nastveni/O aplikaci

  • Dobrý den,rozumím MENU-NASTAVENÍ O PŘÍSTROJI ale tam žádné 25místní číslo není ??? Licenční klíč ???
  • Dobrý den, tak zase bez úspěchu :( Potřebuji sehnat ten 12 místný aktivační klíč z přístroje. A do té aplikace se nedostanu, protože to chce po mě nejprve vložení toho seriového čísla, které nezískám dokud produkt neaktivuji. Můžete mi prosím popsat detailní postup (pro blbce) nebo já už nevím, navigaci mám pár dní a docela rád už bych ji využíval, pokud bych zjistil jak :D

  • poslete na support soubor atlas.idc
  • Dobrý den, tak problém vyřešen :) Díky za pomoc.
  • Dobry den, dostali jsme navigaci  Orbit 430 od AAA auto k zakoupenemu vozu,  nedostali jsme k tomu zadny manual nic jen  informacni brozurku jak ovladat navigaci, aktivacni klic jsem nasla, ale nejak netusim co s nim mam delat, muzete mi prosim poradit jakou aplikaci a kde si mam stahnout pro nahravani/spravovani map, stahla jsem si Navigator 12 Setup Utility ale jen Free a pres to mi navigace ovladat nejde. Registrovala jsem se na strankach mapFactor dostala jsem potvrzujici email( Děkujeme, že jste si koupili náš produkt. MapFactor, s. r. o. ) ale stale nic :-) prosim navod step by step, dekuji Sona
  • mimojine mapy jsem si nastavila na placene a presto mam pristupne jen Polsko, Slovensko, CR
  • Dobrý den, od AAA auto licence obsahuje jen Česko, Slovensko a Polsko - nic víc, nic míň. Kdyby jste chtěla další mapy, musíte si je u MapFactoru nejspíše zakoupit :) 
  • Dobry vecer. Od AAA som dostal k auto Orbit 430. Po 60 dnoch mi prestali mapy fungovat. Zistoval som aky je problem a jeden znamy mi povedal, ze ta navigacia je iba na 60 dni a pokial ju chcem vyuzivat musim si mapy dokupit... Ma pravdu alebo nie? A pokial hej kde si mozem tie mapy dokupit? Alebo da sa to zohnat zadarmo? Prepacte, ze Vas otravujem s takymito otazkami ale neviem si rady. Vdaka
  • Vas znamy pravdu nema, mapy jsou casove neomezene, ale musite si je aktivovat. Nejlepsi bude, kdy poslete klic, ktery jste obdrzel od AAA na suport.
    Vetsinou AAA dodava pouze tri az ctyri staty, ostatni se daji dokoupit.
    zdravi
    Tomas
  • Ked som navigaciu zacal pouzivat tak som kluc zadal a vyuzival som ju v normalnej platenej verzii ale po  60 dnoch mi to prestalo ist a pytalo to odo mna licencny kluc.Mozete mi povedat na aky support? Pokial sa to nebude brat ako warez mozete mi hodit link? Pretoze v tom mam mierny chaos. Nechapem ale, ze preco sa to neda cez navigaciu pokial by to malo byt neobmedzene- vypisuje mi, ze neplatny licencny kluc(nieco v tomto zmysle). Pre istotu ma to byt kolko miestny kluc a v akom tvare. Dik
  • je to omezene, protoze jste si klic neaktivoval
    support (zavinac) mapfactor.com
  • Zdravím, dá se někde sehnat český manuál k TT orbit 430? Děkuji
  • Nevíte jak se dají aktualizovat mapy? Moc se v tom nevyznám, děkuji
  • zdravím prosím o pomoc potřebuji získat aktivační 25-ti místný klíč k navigaci ORBIT 430 pomuže mi někdo jako uplnému laikovi moc díky Petr

  • Zdravim vsechny lidicky,co dostaly navigacku od AAA-cek.Chci nekoho z Vas pozadat o zaslani budto odkazu nebo ulozeni na soubory v navigaci.Ja je omylem vsechny vymazal,takze mne zustal prazdny pristroj kde si muzu prehrat film-fotky nebo prcist knizku,ale navigace je fuc.Diky za podporu a nejakou pomoc.Roman
  • zdravím
    mám taky tuto na navigaci od aaa,mapy mi tedy zatím postačují ale nefungují mi TMC zprávy... anténa je zapojená ale nic nevyhledává.. žádné události nic... možná to je jen v nastavení,nebo že by se na to nevztahovala licence..? prosím o radu...díky
  • Zdravím

    mám dotaz. Na ORBIT 430 sa mi po kliknutí na ikonu navigácia nič neotvorí. Čo sa stalo s prístrojom? Nie je môj, len som ho dostal pozrieť, že niečo nefunguje. Prosím o radu. Ďakujem

  • Dobrý den.Dostal jsem darem navigaci ORBIT 430.Ale co s ní?Majitel ,který GPS dostal od AAA pravdepodobne neprovedl aktualizaci.Problém mám s aktualizací map.Který klíč je nutné zaslat na suport 12 mísný nebo 24místný.Prosím o dobrou radu jak GPS zpojízdnit.Jsem takřečeno lajik v tomto oboru,Dík za každou dobrou radu.


  • nejlepe kotaktovat podporu a zaslat klic
  • Dobry den,
    prosim viete mi niekdo poradit, kde sa na klavesnici navigacie nachadza / (lomitko). Pre zadanie aktivacneho kluca je potrebne avsak ani za svet ho na klavesnici neviem najst. Existuje pren v tejto navigacii nejaky ,,figel,, ci mam len nejaky vadny kus :-{ Dakujem
  • Přes tlačítko 123 se dostanete na číselnou klávesnici a tam lomítko najdete. Případně "ozubené kolečko" nabízí další klávesnice.
  • nemate niekto skusenosti so zobrazovanim fontov?


    sused nieco zmackol, neviem kde a miesto pisma su len kocky, rovnake ako ked v pc zapnete azbuku bez jej podpory... pritom v menu je vidiet, ze rec je slovencina... hard reset nepomaha :-(

  • v jakem menu je videt slovenstina?  V Navigator menu, nebo v hlavnim menu v Orbitu?
  • v hlavnom menu je vidiet len stvorceky, ked ale kliknem na nastavenie (viem to len podla ikony kluca), tam uz su ikony popisane a vidm tam slovencinu, skusal som to zmenit aj na cz a en, ale v hlavnom menu a v podstate v celej zvysnej navigacii su len stvorceky :-(
  • hlavni menu nema nic spolecneho s Navigatorem, musite se zeptat vyrobce PND jak to zmenit
  • takze ked to sused zobral v aaa, mato tam aj vratit?
  • asi staci jim zavolat a zeptat se jak Orbit nastavit zpet
  • zravim, kdyz mam na navigaci s AAA orbit 430 Navigator  verze 11, muzu ziskat bezplatne novou verzi 12? Kdyz ano prosim jak mam ji ziskat.


    Dekuji.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

In this Discussion