Blaupunkt San Diego 530
  • Dobrý den

    dovoluji si Vás touto cestou požádat o radu. Jak spustit Navigator v přístroji Blaupunkt San Diego 530 ? U přístroje není možné zadat "cestu k navi".
    Instalace Navigátoru je na SD kartě. Když umístím celou instalaci do adresáře "mobilenavigator" dojde ke změně ikony " SDHC " na  "navigation" v hlavním menu přístroje, ale spustit nelze. Změnil jsem i soubor "navigator.exe" na "mobilenavigator.exe" - a nic. Když je instalace standardně na SD kartě, je po stisku ikony "SDHC" možné prohlížet seznam souborů a adresářů na kartě, ale ani po stisku "navigator.exe" ke startu nedojde.

    Předem děkuji za odpověď.
  • 12 Comments sorted by
  • Dobry den,
    zalezi jakou cestu pristroj ocekava a v jakem adresari. Pokud mate na SD puvodni navigaci tak dle toho muzete Navigator prejmenovat.
    zdravi

  • Dbrý den,

    děkuji za rychlou odpověď. Zmíněný přístroj se prodává bez navigačního sw s informací v návodu, že funce GPS záleží na vloženém SW. Více návod bohužel nepopisuje. Zkrátka, požadovanou cestu neznám a změnit nejde. Psal jsem i do Blaupunktu, snad něco odpoví. O výsledku budu informovat.
    Ještě jednou děkuji a přeji ať se daří.

  • ale v tom pripade by cesta mela jit zvolit
    je to vubec Android nebo Windows CE system?
  • měl by to být Win CE 6.0, přímo na přístroji je logo Windows a kdesi na webu jsem to našel v nějaké diskuzi, Smartmaps mi tam běží při instalaci pro Win CE. Výrobce to v návodu neuvádí. Nastavení jsem několikrát prošel a zvolení cesty nenašel. Na moto mám navi přístroj s win CE a navigátor tam chodí naprosto perfektně, v telefonu na androidu též - obrovská spokojenost, proto jsem ho chtěl i do auta, ale před zakoupením bych měl rád jistotu, že to tam spustím. Ještě jsem zkoušel přejmenovávat adresáře i soubor exe. Bohužel neúspěšně.

  • hm, tak zkust prejmenovat cestu na stejnou jako ma smartmaps?
    take mozna potrbujete jednu nebo vice z nasledujicich dll
    aygshell.dll
    GX.DLL
    IMGDECMP.DLL
    ZLIB.DLL

    zacal bych s tou posledni
  • děkuji. postupně zkouším, zatím nic.
  • Informativně sděluji odpověď od Blaupunktu:

    Autorádio
    běží na systému Windows Mobile 6.0 a cesta ke spuštění navig. software je
    /MobileNavigator/MobileNavigator.exe.

    Je to tak jak jsem si myslel a zkoušel. Bohužel to stejně spustit nejde. Asi bude problém v těch knihovnách. Ještě budu zkoušet.
  • Dobrý den, 

    jsem na tom stejně jako Vy. Pátrám po nějakých informacích a našel jsem tuhle diskusi. Došel jste k nějakému řešení?

    Děkuji!
  • All dll files must be for win ce6 - check preferences.
    ... try copy all dll files, from miopocket/wince6 folder to main navigation folder.

    Všechny soubory DLL musí být pro win CE6 - Zkontrolujte nastavení.
    ... Zkuste zkopírovat všechny soubory DLL, od miopocket / wince6 složky do hlavní navigační složky. (google translator)
  • Nemůžu nikde najít dll:  aygshell.dll
    GX.DLL - toto jsme našel, mělo by být WINCE 6.0
    IMGDECMP.DLL - tato dll je součástí hlavní složky
    ZLIB.DLL - nevím, zda mám pro WINCE 6.0

    Jirka
  • Few months ago there was link/name of useful tool for finding needed dll files.
    Most of all dll are under miopocket folder - download it (gpspassion, 4.0 rel68) and extract/run (do not install).

    How to find version - just right klik on the file, choose preferences and the last tab.

    (Googletranslator)
    Před pár měsíci byl link / název užitečný nástroj pro vyhledávání potřebných dll soubory.
    Nejvíc ze všeho dll jsou pod miopocket složky - stáhnout (gpspassion, 4.0 rel68) a extrakt / run (neinstalujte).

    Jak zjistit verzi - právě klik na soubor, vyberte preference a na poslední kartu.
  • Great! Everything is ok! Thank you very much! :)>-


    The required dll are GX.DLL, ZLIB.DLL and AYGSHEL4.DLL


    Thanks again.

    Jirka

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

In this Discussion