Chyba v navigaci
  • Poslední dobou se mi stává, že při zadání cíle mě navigace vede delší trasou než je potřeba.Mám zadám jako cíl cesty křižovatku ulic Mudr.Karla Hradeckého a Nerudova ve Strakonicích,ČR , a navigace mě vede po ulici Písecká od řeky Otavy přes ulici Reisova do ulice Mudr.Karla Hradeckého a teprve na křižovatku s Nerudovou.
    image



    Při sjezdu přímo do ulice Nerudova přpočítává trasu úplně nesmyslně přes okolní ulice tak, abych najížděl do ulice Hradeckého z ulice Reisova. Toto se stává jak při nastavení nejrychlejší tak i nejkratší cesty.
  • 4 Comments sorted by
  • prosim o presne koordinatory startu a cile
  • Start je ve Volyni křižovatka ulic Nádražní a U Tkalcovny a cíl je křižovatka ulic Mudr.Karla Hradeckého a Nerudova.
  • zkousim to v PCnav 11.0.57, dubnova data CR, default car a vede mne to pres Lidickou primo do ulice Nerudova ... to je predpokladam, jak by vam toho vyhovovalo?

  • Ano takhle je to v pořádku.  Dneska jsem to zkusil znova a vedlo mě to správně ,tak jak bych si představoval. Je to zvláštní, že jeden den to naviguje oklikou a druhý den to vede správně.
    ;-)

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

In this Discussion