Problem z aktualizacją 19,1,4
  • Tydzień temu kupiłem nawigację Modecom Free WAY SX 7.2 z wgranymi mapami Europy wer. 18.3.16. Poczytałem o niej i doszedłem do wniosku że trzeba dokonać aktualizacji zrobiłem kopie zapasową oraz zgrałem na dysk laptopa zawartość dysku flash. Aktualizacje do wer. 19.1.4 robiłem w ustawieniu "mass storage" po kilkunastu próbach wgrywania i usuwania za każdym razem mam ten sam problem. Pojawia się ekran startowy w nowej wersji , ale później nie pokazuje mapy tylko jednolite niebieskie tło. Nie wiem co robię źle, nie znalazłem podobnego problemu na forum.
  • 2 Comments sorted by
  • Hej, u mnie niebieskie tło pojawia się na chwilę postarcie nawigacji, dopóki nie mam odczytu pozycji z GPS (coś jakby widok mapy dla koordynaty 0, 0 ?)
    Sprawdź, czy przy okazji aktualizacji wersji nie "nadpisała się" konfiguracja, tak że nie jest prawidłowo odczytywany GPS.
    Te ustawienia są w pliku settings.xml w katalogu aplikacji (przynajmniej u mnie)
  • Być może masz rację bo musiałem przestawiać ustawienia GPS, ale ustawiłem i narazie jest dobrze. Co do tego pliku otworzyłem go Notepadem++, ale nie jestem tak mocny żeby tam grzebać.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

In this Discussion