Add width/weight settings for passenger cars (no TomTom)
  • Hi, I would like to use width and weight settings for passenger car (Renault Trafic 2,25 m and 2,9 t). With free OSM.
    I know it is not reliable.
    ---
    Ahoj, spokojeně používám Android Navigator s OSM, HD Traffic a zakoupeným balíčkem prémiových funkcí. Rád bych:

    1. Aby třeba přes nastavení schované někde v pokročilých bylo možné nastavit použití limitů pro náklaďáky i v mapách zadarmo (ne jen TomTom). Díval jsem se na jeden pro mě důležitý most, který má nastavení v OSM správně, tzn. max. 2,0 m šířka a 2,5 t váha. Problém je, že i s krátkým osobním Traficem tam jet nemůžu.
    2. Aby bylo možné u náklaďáku vypnout zákaz vjezdu pro náklaďáky, nebo přidat vlastnosti (šířku a váhu) i pro osobní auta. Jestli tomu rozumím správně, tak by mě totiž ani (draze) placené mapy pro náklaďáky neumožnily nastavit aplikaci tak, jak bych chtěl - totiž nepustily by mě do míst, kde je zákaz vjezdu nákladním vozidlům.

    Chápu, že údaje v OSM zřejmě nejsou spolehlivé, a proto není tahle funkce pro náklaďáky podporovaná. Ale zaprvé by se mohly postupem času údaje v OSM zlepšovat, zadruhé s krátkým nízkým Traficem by mě nespolehlivost netrápila. Díky!

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Tagged