Add width/weight settings for passenger cars (no TomTom)
  • Hi, I would like to use width and weight settings for passenger car (Renault Trafic 2,25 m and 2,9 t). With free OSM.
    I know it is not reliable.
    ---
    Ahoj, spokojeně používám Android Navigator s OSM, HD Traffic a zakoupeným balíčkem prémiových funkcí. Rád bych:

1. Aby třeba přes nastavení schované někde v pokročilých bylo možné nastavit použití limitů pro náklaďáky i v mapách zadarmo (ne jen TomTom). Díval jsem se na jeden pro mě důležitý most, který má nastavení v OSM správně, tzn. max. 2,0 m šířka a 2,5 t váha. Problém je, že i s krátkým osobním Traficem tam jet nemůžu.
    2. Aby bylo možné u náklaďáku vypnout zákaz vjezdu pro náklaďáky, nebo přidat vlastnosti (šířku a váhu) i pro osobní auta. Jestli tomu rozumím správně, tak by mě totiž ani (draze) placené mapy pro náklaďáky neumožnily nastavit aplikaci tak, jak bych chtěl - totiž nepustily by mě do míst, kde je zákaz vjezdu nákladním vozidlům.

Chápu, že údaje v OSM zřejmě nejsou spolehlivé, a proto není tahle funkce pro náklaďáky podporovaná. Ale zaprvé by se mohly postupem času údaje v OSM zlepšovat, zadruhé s krátkým nízkým Traficem by mě nespolehlivost netrápila. Díky!

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Tagged